Clubkampioenschappen

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN TC78

*Inschrijven kan in de chalet TC78
*Fair Play is de norm
*Bij twijfel/onenigheid beslist de organisatie
*Winnaars worden vereeuwigd met hun smoel op de muur
*Data wedstrijdschema dienen gerespecteerd te worden!
*Bij nalatigheid beslist de organisatie!
*Gelieve niet in te schrijven indien niet beschikbaar op de finaledag!

Voor info en sponsoring: Kristof Van Buyten en Jochen Vermeulen

Dubbel Heren Open 2020
1/4 Finale Voor 4/91/2 Finale Voor 16/9 Finale 19/9 Winnaars
1 Van Buyten Kristof – Cleemput Jan
 1 Van Buyten Kristof – Cleemput Jan
 Bye 
 4 Keymolen Gunter-Ruys David
3 Callebaut Lieven-Verrept Stijn  
  4 Keymolen Gunter-Ruys David 6/3 6/3 
4 Keymolen Gunter-Ruys David 
 Winnaars Dubbel Heren Open 2020Wuylens Jordy – Wuylens Jonas 6/3 6/3
 Bye 
 6 Wuylens Jonas-Wuylens Jordy 
 Bye  
  Wuylens Jonas-Wuylens Jordy W.O.
 Bye 
 8 De Keukelaer David – Ozkonaci Hassan
 Bye
Dubbel Dames Open 2020
1/4 Finale Voor 4/91/2 Finale Voor 16/9Finale 19/9 Winnaars
 1 Vermeulen Ellen – Moerman Birte
 1 Vermeulen Ellen – Moerman Birte
 2 Bye 
 3 Soetens Evelyne-Van Den Bergh Inge
3 Soetens Evelyne – Van Den Bergh Inge  
 3 Soetens Evelyne-Van Den Bergh Inge 6/3 /62 
4 Schelfaut Monika – Van Den Broeck Katrien 
Winnaars Dubbel Dames open 3 Soetens Evelyne-Van Den Bergh Inge
5 Cool Katrien – Mettepenningen An 
 6 Windey Anneken-Ilse Van Cauwenberghe 6/1 6/2 
6 Windey Anneken – Van Cauwenberghe Ilse  
 8 Baert Lien-De Grave Sofie 6/0 6/1
 7 Bye 
 8 Baert Lien – De Grave Sofie
 8 Baert Lien – De Grave Sofie
Dubbel Gemengd +100 Jaar 2020
1/2 Finale Voor 16/9Finale 19/9 Winnaars
1 De Grave Jacques-De Grave Sofie
  De Grave Jacques-De Grave Sofie 6/1 4/6 6/3
2 Van Buyten Dirk-Mettepenningen An 
 Winnaars Dubbel Gemengd + 100 jaar 4 Cleemput Jan- Cool Katrien
3 Dedecker Eddy-Van Den Bergh Inge 
  4 Cleemput Jan- Cool Katrien
4 Cleemput Jan-Cool Katrien
Enkel Heren +50 jaar 2020
1/2 Finale Voor 16/9 Finale 19/9 Winnaars
1 Christiaens Jean Pierre
  Christiaens Jean Pierre 6/4 1/6 opgave
2 Van Dender Jan 
 Winnaar Enkel Heren +50 JaarChristiaens JP 3/6 opgave
3 Van Puyenbroeck Henri 
 Claessens Ronny 6/1 6/0
4 Claessens Ronny
Enkel Dames Open 2020
1/2 Finale Voor 16/9Finale 19/9 Winnaars
1 Mettepenningen An
 Mol Patricia 6/0 6/3
2 Mol Patricia 
Winnaar Enkel Dames OpenPatricia Mol 6/4 6/4
3 Van Den Bergh Inge 
 Van Den Bergh Inge 6/3 6/2
4 Vermeulen Ellen
Dubbel Gemengd 2020 Kwalificatietabel
1/2 Finale Voor 31/8
1 Keymolen Gunter-Van Den Broeck Katrien
 A Keymolen Gunter – Van Den Broeck Katrien 6/3 6/3
2 Van De Vreken Sam-Van Den Bergh Inge  
3 Windey Anneken-Goudeseune Dominique 
 B Lauwaert Michael-D’Hollander Annelies 7/5 6/2
4 Lauwaert Michael-D’Hollander Annelies
Dubbel Gemengd Open 2020 Hoofdtabel
1/4 Finale Voor 4/91/2 Finale Voor 16/9 Finale 19/9 Winnaars
1 Moerman Birte-De Cock Bert
 Moerman Birte-De Cock Bert 7/6 (10) 7/5
2 Vermeulen Ellen-Wuylens Jonas 
 4 Baert Lien-Ruys David
A= Keymolen Gunter – Van Den Broeck Katrien  
 4 Baert Lien-Ruys David 
4 Baert Lien-Ruys David 
Winnaars Dubbel Gemengd Open 2020 Baert Lien-Ruys David
5 Soetens Evelyne-Dedecker Eddy 
  5 Soetens Evelyne-Dedecker Eddy 6/4 4/6 10-8 
 B Lauwaert Michael-D’Hollander Annelies  
 8 Van Buyten Kristof-Mettepenningen An
7 Persiau Charlotte-Christiens Jean Pierre 
 8 Van Buyten Kristof-Mettepenningen An
8 Van Buyten Kristof-Mettepenningen An
Dubbel Heren +100 Jaar 2020
1/4 Finale Voor 4/91/2 Finale Voor 16/9Finale 19/9 Winnaars
 1 Van Buyten Kristof-Dedecker Eddy
 1 Van Buyten Kristof-Dedecker Eddy
 2 Bye 
  Van Buyten Kristof-Dedecker Eddy 6/4 6/1
3 Van Dender Jan-Willaerts Eddy  
 Van Dender Jan-Willaerts Eddy 6/3 Opgave kwetsuur CR 
4 Claessens Ronny-Thuysbaert Danny 
Winnaars Dubbel Heren+100 j
 De Cock Bert-Windey Rudy 6/4 6/1
5 Bye 
 6 Keymolen Gunter-Van Den Brandt Marc 
6  Keymolen Gunter-Van Den Brandt Marc  
 De Cock Bert-Windey Rudy 6/4 6/1
 7 Bye 
 8 De Cock Bert-Windey Rudy
 8 De Cock Bert-Windey Rudy
ENKEL HEREN OPEN 2020
1/8 Finale voor 31/81/4 Finale voor 4/91/2 Finale voor 16/9Finale 19/9Winnaar
1 Bye1 Van Buyten Kristof
2 Bye1 Van Buyten Kristof 5/7 6/3 6/4
3 Bye3 Wuylens Jonas
4 Bye1 Van Buyten Kristof 3/6 6/4 7/5
5 Keymolen Gunter5 Keymolen Gunter 6/0 6/0
6 Verrept Stijn8 Wuylens Jordy 7/5 6/3
7 Claessens Ronny8 Wuylens Jordy 6/2 3/6 6/4
8 Wuylens Jordy
WINNAAR ENKEL HEREN OPEN 202016 De Keukelaere David 6/3 3/6 10/8
9 Van Dender Jan
10 Callebaut Lieven9 Van Dender Jan 7/5 7/6 (3)
11 Van Puyenbroeck Henri9 Van Dender Jan 6/0 6/0 6/1
12 Vervaet Kristof11 Van Puyenbroeck Henri 6/3 6/2
13 Ozkanicki Hassan16 De Keukelaere David
14 Karabulut Hamdi14 Karabulut Hamdi 6/2 6/3
15 Bye16 De Keukelaere David 7/6 (4) 6/3
16 Bye16 De Keukelaere David

Uitslagen Clubkampioenschappen 2019?

Dubbel Heren +100 jaar 2019
1/4 finale 1/2 Finale Finale
1 Claessens Ronny-Thuysbaert Danny
Cleemput Jan-De Borger Philip 6/ 6/4
2 Cleemput Jan-De Borger Philip
3 Van Dender Jan-Verhelst Kurt                                                 WINNAARS  DH+100 Dedecker Eddy-Van Buyten Kristof 6/4 6/4
Dedecker Eddy-Van Buyten Kristof 6/3 6/3
4 Dedecker Eddy-Van Buyten KristofDedecker Eddy-Van Buyten Kristof 6/2 6/3
5 Meyskens Aron-Bogaert Guy
ENKEL HEREN 50+ 2019
1/4 finale 1/2 finale FINALE
1 Bogaert Guy
2 Verhelst KurtBogaert Guy 6/2 6/2
Verhelst Kurt 6/4 6/4
3 Dedecker Eddy                        WINNAAR Enkel Heren+50               Claessens Ronny 6/3 6/2
4 De Borger Philip
Claessens Ronny 6/4 6/1
5 Claessens Ronny
ENKEL DAMES OPEN 2019
1/2 finale FINALE
1 Soetens Evelyne
Soetens Evelyne 6/2 6/2
2 Vermeulen Ellen
WINNARES ENKEL DAMES OPEN 2019               Soetens Evelyne 6/0 6/1
3 Roskam Cloé
Mettepenningen An  6/0  6/2
4 Mettepenningen An
ENKEL HEREN OPEN 2019
1/4 finale 1/2 Finale Finale
1 Karabulut Hamdi
Karabulut Hamdi 7/5 6/3
2 De Boeck AndyKarabulut Hamdi 7/5 6/4
3 Claessens Ronny
Claessens Ronny 6/4 6/4
4 Keymolen Gunter
             WINNAAR ENKEL HEREN OPEN     Van Buyten Kristof 6/4 6/4
5 De Boeck Mathias
De Boeck Mathias W.O.
6 De Borger Philip
7 Ruys WouterVan Buyten Kristof 7/5 6/4
Van Buyten Kristof 6/3 6/3
8 Van Buyten Kristof
DUBBEL GEMENGD OPEN 2019
1/8 finale 1/4 finale1/2 FinaleFinale
1 Vermeulen Jochen-Soetens Evelyne
Vermeulen Jochen-Soetens Evelyne 6/2 6/4
2 Wuylens Jordy-Roskam Cloé
Vermeulen Jochen-Soetens Evelyne 6/3 6/4
3 Keymolen Gunter-VDBroeck Katrien
Dedecker Eddy-VD Bergh Inge 6/2 6/1
4 Dedecker Eddy-Van Den Bergh IngeDedecker Eddy-Van Den Bergh Inge WO
5 Wuylens Jonas-Vermeulen Ellen
WINNAARS DUBBEL
GEMENGD OPEN
Vermeulen Jochen-Soetens                     Evelyne 6/3 6/3
6 Cleemput Jan-Cool Katrien
7 Verspecht Stefan-Pauwels AnnickCleemput Jan-Cool Katrien 6/2 6/3
Verspecht Stefan-PauwelsAnnick 6/4 6/4
8 Meyskens Aron-VD Broeck Christine
9 Bogaert Guy-Raemdonck BeaCleemput Jan-Cool Katrien 6/2 6/3
Raemdonck Bea-Bogaert Guy 6/3 6/4
10 Van De Vreken Sam-Windey AnRaemdonck Bea-Bogaert Guy WO
11 V Buyten Kristof-Mettepenningen An
DUBBEL HEREN OPEN 2019
1/2 Finale Finale
1 Van Buyten Kristof-De Cock Bert
Wuylens Jonas-De Borger Philip
2 Wuylens Jonas-De Borger Philip
WINNAARS DUBBEL HEREN                 Wuylens Jonas-De Borger Philip 6/4 1/6 12/10
3 Meyskens Aron-De Boeck Mathias
Keymolen Gunter-Ruys David  W.O.
4 Keymolen Gunter-Ruys David
DUBBEL DAMES OPEN 2019
1/2 Finale Finale
1 De Grave Sofie-Baert Lien
Pauwels Annick-Van Den Bergh IngeDe Grave Sofie-Baert Lien 6/0 6/1
D’Hollander Annelies- Vermeulen Ellen 6/4 6/4
2 D’Hollander Annelies-Vermeulen Ellen
        WINNAARS DUBBEL DAMES OPEN De Grave Sofie-Baert Lien 6/4 6/3
3 Mettepenningen An-Windey An
Mettepenningen An-Windey An
4 Soetens Evelyne-Roskam Cloé

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close