Clubkampioenschap 2020

Reeksen:
Dubbel Dames open Dubbel Heren +100
Enkel Heren
open Enkel Heren 50+
Enkel Dames
open Dubbel Gemengd open
Dubbel Heren open

*Inschrijven kan in de chalet TC78
*Fair Play is de norm
*Bij twijfel/onenigheid beslist de organisatie
*Winnaars worden vereeuwigd met hun smoel op de muur
*Data wedstrijdschema dienen gerespecteerd te worden!
*Bij nalatigheid beslist de organisatie!
*Gelieve niet in te schrijven indien niet beschikbaar op de finaledag!

Voor info en sponsoring: Kristof Van Buyten en Jochen Vermeulen

Tabellen voor 2020 !!

1/8 finales voor 31 augustus
1/4 finales voor 4 september
1/2 finales voor 16 september
Finales op vrijdag 18 september

Dubbel Heren Open 2020
1/4 Finale Voor 4/91/2 Finale Voor 16/9Finale Winnaars
1 Van Buyten Kristof – Cleemput Jan
 1 Van Buyten Kristof – Cleemput Jan
 Bye 
 1/3v4 
3 Callebaut Lieven-Verrept Stijn  
  3v4 
4 Keymolen Gunter-Ruys David 
 Winnaars
 Bye 
 6 Wuylens Jonas-Wuylens Jordy 
 Bye  
  6v8
 Bye 
 8 De Keukelaer David – Ozkonaci Hassan
 Bye
Dubbel Dames Open 2020
1/4 Finale Voor 4/91/2 Finale Voor 16/9Finale Winnaars
 1 Vermeulen Ellen – Moerman Birte
 1 Vermeulen Ellen – Moerman Birte
 2 Bye 
  1v3/4
3 Soetens Evelyne – Van Den Bergh Inge  
  3v4 
4 Schelfaut Monika – Van Den Broeck Katrien 
 Winnaars
5 Cool Katrien – Mettepenningen An 
  5v6 
6 Windey Anneken – Van Cauwenberghe Ilse  
 8v5/6
 7 Bye 
 8 Baert Lien – De Grave Sofie
 8 Baert Lien – De Grave Sofie
Dubbel Gemengd +100 Jaar 2020
1/2 Finale Voor 16/9Finale Winnaars
1 De Grave Jacques-De Grave Sofie
  1v2
2 Van Buyten Dirk-Mettepenningen An 
 Winnaars
3 Dedecker Eddy-Van Den Bergh Inge 
  3v4
4 Cleemput Jan-Cool Katrien
Enkel Heren +50 jaar 2020
1/2 Finale Voor 16/9Finale Winnaars
1 Christiaens Jean Pierre
  1v2
2 Van Dender Jan 
 Winnaar
3 Van Puyenbroeck Henri 
 3v4
4 Claessens Ronny
Enkel Dames Open 2020
1/2 Finale Voor 16/9Finale Winnaars
1 Mettepenningen An
  1v2
2 Van Den Broeck Katrien 
 Winnaar
3 Van Den Bergh Inge 
  3v4
4 Vermeulen Ellen
Dubbel Gemengd 2020
1/2 Finale Voor 16/9Finale Winnaars
1 Keymolen Gunter-Van Den Broeck Katrien
  1v2
2 Van De Vreken Sam-Van Den Bergh Inge  
 Winnaars
3 Windey Anneken-Goudeseune Dominique 
 3v4 
4 Lauwaert Michael-D’Hollander Annelies
Dubbel Heren +100 Jaar 2020
1/4 Finale Voor 4/91/2 Finale Voor 16/9Finale Winnaars
 1 Van Buyten Kristof-Dedecker Eddy
 1 Van Buyten Kristof-Dedecker Eddy
 2 Bye 
  1v3/4
3 Van Dender Jan-Willaerts Eddy  
  3v4 
4 Claessens Ronny-Thuysbaert Danny 
 Winnaars
5 Bye 
 6 Keymolen Gunter-Van Den Brandt Marc 
6  Keymolen Gunter-Van Den Brandt Marc  
 6v8 
 7 Bye 
 8 De Cock Bert-Windey Rudy
 8 De Cock Bert-Windey Rudy
Dubbel Gemengd Open 2020
1/4 Finale Voor 4/91/2 Finale Voor 16/9 Finale Winnaars
1 Moerman Birte-De Cock Bert
  1v2
2 Vermeulen Ellen-Wuylens Jonas 
 1/2v4 
 Bye  
  4 Baert Lien-Ruys David 
4 Baert Lien-Ruys David 
 Winnaars
5 Soetens Evelyne-Dedecker Eddy 
  5 Soetens Evelyne-Dedecker Eddy 
 Bye  
 5v7/8 
7 Persiau Charlotte-Christiens Jean Pierre 
  7v8
8 Van Buyten Kristof-Mettepenningen An
Enkel Heren Open 2020
1/8 Finale Voor 31/81/4 Finale Voor 4/9 1/2 Finale Voor 16/9 FinaleWinnaars
 1 Van Buyten Kristof 
 1 Van Buyten Kristof
2 Bye  
   1 Van Buyten Kristof
 3 Bye

 Bye 
 4 Bye 
  1v3
5 Keymolen Gunter  
  5v6  
6 Verrept Stijn   
  5/6v7/8=3 
7 Callebaut Lieven  
  7v8 
8 Van Dender Jan 
================== Winnaar
9 Van Puyenbroeck Henri 
  9v 10 
10 Vervaet Kristof  
  9/10v11/12= 2 
11 Karabulut Hamdi   
 11v12   
12 Ozkonaci Hassan  
  
13 Bye =2v16
  Bye 
 14 Bye  
15 Bye 16 De Keukelaer David
 16 De Keukelaer David
 16 De Keukelaer David 

Uitslagen Clubkampioenschappen 2019?

Dubbel Heren +100 jaar
1/4 finale 1/2 Finale Finale
1 Claessens Ronny-Thuysbaert Danny
Cleemput Jan-De Borger Philip 6/ 6/4
2 Cleemput Jan-De Borger Philip
3 Van Dender Jan-Verhelst Kurt                                                 WINNAARS  DH+100 Dedecker Eddy-Van Buyten Kristof
Dedecker Eddy-Van Buyten Kristof 6/3 6/3
4 Dedecker Eddy-Van Buyten KristofDedecker Eddy-Van Buyten Kristof 6/2 6/3
5 Meyskens Aron-Bogaert Guy
ENKEL HEREN 50+
1/4 finale 1/2 finale FINALE
1 Bogaert Guy
2 Verhelst KurtBogaert Guy 6/2 6/2
Verhelst Kurt 6/4 6/4
3 Dedecker Eddy                        WINNAAR Enkel Heren+50               Claessens Ronny 6/3 6/2
4 De Borger Philip
Claessens Ronny 6/4 6/1
5 Claessens Ronny
ENKEL DAMES OPEN
1/2 finale FINALE
1 Soetens Evelyne
Soetens Evelyne 6/2 6/2
2 Vermeulen Ellen
WINNARES ENKEL DAMES OPEN 2019               Soetens Evelyne 6/0 6/1
3 Roskam Cloé
Mettepenningen An  6/0  6/2
4 Mettepenningen An
ENKEL HEREN OPEN
1/4 finale 1/2 Finale Finale
1 Karabulut Hamdi
Karabulut Hamdi 7/5 6/3
2 De Boeck AndyKarabulut Hamdi 7/5 6/4
3 Claessens Ronny
Claessens Ronny 6/4 6/4
4 Keymolen Gunter
             WINNAAR ENKEL HEREN OPEN     Van Buyten Kristof 6/4 6/4
5 De Boeck Mathias
De Boeck Mathias W.O.
6 De Borger Philip
7 Ruys WouterVan Buyten Kristof 7/5 6/4
Van Buyten Kristof 6/3 6/3
8 Van Buyten Kristof
DUBBEL GEMENGD OPEN
1/8 finale 1/4 finale1/2 FinaleFinale
1 Vermeulen Jochen-Soetens Evelyne
Vermeulen Jochen-Soetens Evelyne 6/2 6/4
2 Wuylens Jordy-Roskam Cloé
Vermeulen Jochen-Soetens Evelyne 6/3 6/4
3 Keymolen Gunter-VDBroeck Katrien
Dedecker Eddy-VD Bergh Inge 6/2 6/1
4 Dedecker Eddy-Van Den Bergh IngeDedecker Eddy-Van Den Bergh Inge WO
5 Wuylens Jonas-Vermeulen Ellen
WINNAARS DUBBEL
GEMENGD OPEN
Vermeulen Jochen-Soetens                     Evelyne 6/3 6/3
6 Cleemput Jan-Cool Katrien
7 Verspecht Stefan-Pauwels AnnickCleemput Jan-Cool Katrien 6/2 6/3
Verspecht Stefan-PauwelsAnnick 6/4 6/4
8 Meyskens Aron-VD Broeck Christine
9 Bogaert Guy-Raemdonck BeaCleemput Jan-Cool Katrien 6/2 6/3
Raemdonck Bea-Bogaert Guy 6/3 6/4
10 Van De Vreken Sam-Windey AnRaemdonck Bea-Bogaert Guy WO
11 V Buyten Kristof-Mettepenningen An
DUBBEL HEREN OPEN
1/2 Finale Finale
1 Van Buyten Kristof-De Cock Bert
Wuylens Jonas-De Borger Philip
2 Wuylens Jonas-De Borger Philip
WINNAARS DUBBEL HEREN                 Wuylens Jonas-De Borger Philip 6/4 1/6 12/10
3 Meyskens Aron-De Boeck Mathias
Keymolen Gunter-Ruys David  W.O.
4 Keymolen Gunter-Ruys David
DUBBEL DAMES OPEN
1/2 Finale Finale
1 De Grave Sofie-Baert Lien
Pauwels Annick-Van Den Bergh IngeDe Grave Sofie-Baert Lien 6/0 6/1
D’Hollander Annelies- Vermeulen Ellen 6/4 6/4
2 D’Hollander Annelies-Vermeulen Ellen
        WINNAARS DUBBEL DAMES OPEN De Grave Sofie-Baert Lien 6/4 6/3
3 Mettepenningen An-Windey An
Mettepenningen An-Windey An
4 Soetens Evelyne-Roskam Cloé
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close